Kariéra

Komplexní vzdělávání
ve společnosti SETOS

je spolufinancováno Evropskou unií.

Hlavním cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností zaměstnanců žadatele a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávané pracovní činnosti.


Prostor pro váš talent.

Společnost se rozvíjí úměrně růstu trhu, na jehož poptávku se snažíme profesionálně reagovat. Spolu s růstem firmy se zvyšují i nároky na nábor pracovníků a správu lidských zdrojů.

Největší hodnotou jsou pro nás lidé, které zaměstnáváme. Každý nový člověk přináší do firmy originální nápady a podněty, které firmu neustále rozvíjí. Jakýkoliv mimořádný výkon rádi oceníme. Na druhou stranu si velice vážíme stálých zaměstnanců, kteří zaručují stabilitu a zázemí společnosti. Pro své zaměstnance vytváříme řadu příležitostí, poskytujeme jim osobní rozvoj, motivujeme je k aktivnímu přístupu v plnění svých úkolů a především svým zaměstnancům nabízíme zázemí stabilní české společnosti. Stále však hledáme novou inspiraci, jak být prestižním zaměstnavatelem. Pokud byste se chtěli stát členem našeho týmu, zašlete nám svůj strukturovaný životopis s uvedením pracovní pozice, o kterou byste měli zájem na e-mail Hlaskova.Eliska@setos.cz

sklady