DISTRIBUCE

Spojujeme ty nejlepší výrobce, značky a služby s těmi nejlepšími zákazníky.

Distribuci zboží zajišťujeme na klíčových trzích v ČR, na Slovensku a v ostatních zemích EU. Díky dlouholetým kontraktům s našimi obchodními partnery jsme schopni ve velmi krátkém čase realizovat dodávky zboží od výrobců až na prodejní místa partnerů nebo koncovým zákazníkům. Obsluhujeme více než 600 retailových míst, které průběžně zásobujeme zbožím a současně zajišťujeme kompletní služby obchodní, marketingové podpory a merchandisingu.
sklady

Know HOW

Náš profesionální tým produktových managerů a obchodníků zajišťuje komplexní služby jednotlivých obchodních případů, které zahrnují forecasting a plánování zboží, jeho vystavení na prodejních místech a proškolení prodejního personálu. Provádíme pravidelné návštěvy prodejních míst, výsledky analyzujeme a pomáháme nastavit optimální strategii prodeje.

Logistika

Díky moderním logistickým operacím jsme schopni zajistit distribuci zboží do 24 hodin v rámci celé ČR a do 48 hodin na Slovensko. Všechny skladové položky jsou průběžně monitorovány a inventarizovány. Pro dopravu zboží využíváme služeb předních dopravců balíků a palet.

Distribuční síť

Zboží dodáváme největším prodejcům elektroniky na trhu. Náš tržní podíl v prodeji telefonů je 21%. Mezi zákazníky patří maloobchodní řetezce, Eshopy, nezávislí distributoři, telefonní operátoři a firemní zákazníci. Dále provozujeme vlastní retailovou síť prodejen. Přejít na sekci Naše prodejní síť.

Široký sortiment zboží

Specializujeme se na prodej mobilních telefonů, tabletů, paměťových karet, digitální fototechniky a příslušenství. Spolupracujeme s největšími světovými výrobci elektroniky. Máme výhradní zastoupení na trhu pro značky Alcatel, Lexar a další. Sortiment neustále rozšiřujeme a inovujeme.

Marketingová podpora

Podporu prodeje vnímáme jako jeden z důležitých bodů kompletní nabídky pro zákazníky. Ve spolupráci s výrobci zajišťujeme marketingové kampaně cílené na koncové zákazníky. Pro obchodní partnery zajišťujeme kompletní tiskové, propagační a další nástroje podpory prodeje.

EDI komunikace

Naše společnost využívá moderní IT technologie. Našim zákazníkům nabízíme elektronickou výměnu dat dle standardů EDI. Dále nabízíme vlastní řešení výměny datových souborů v různých formátech (txt, csv, xml).

Nákup zboží online

Provozuje vlastní internetový obchod pro velkoobchodní partnery, kteří mají 24 hodin přístup ke zboží, skladového dostupnosti, informacím o obchodních případech a probíhajícím akcím na podporu prodeje. Registrovat se do e-shopu je možné na adrese eshop.setos.cz

Podpora E-shopů

Našim obchodním partnerům nabízíme možnost podpory jejich vlastních eshopů a to prostřednictvím datových feedů vybraných parametrů zboží. Díky tomu lze mít nabízený sortiment neustále aktuální včetně skladové dostupnosti. V rámci programu Podporujeme eshopy navíc partner získá kompletní logistickou podporu, kdy zboží objednané koncovým zákazníkem je odesláno přímo z našeho skladu až na adresu objednatele.

Podpora partnerských prodejen

Pro malé a střední prodejny nabízíme unikátní program Partner. Obchodní partneři díky tomu získávají nadstandardní marketingovou podporu přímo v regionu jejich prodejen. Pro prodejny zajištujeme tištěné letáky, marketingové akce a další podporu.

nakupujte na velkoobchodním eshopu

Využijte jedinečných nabídek na nákup zboží odkudkoliv. Jsme tu pro vás 24 hodin denně.
eshop.setos.cz
1.

Více než 6.000 položek zboží online.

Vybírat můžete z kompletního sortimentu zboží, který je připraven ihned k odeslání.

2.

každý den nové akce a novinky.

Přinášíme Vám zajímavé akční nabídky na zboží, soutěže a spousty dalších novinek.

3.

Kompletní obchodní agenda.

Vaše objednávky a detaily obchodních případů na jednom místě.

 Naši partneři

  • Clients
  • Clients
  • Clients
  • Clients
  • Clients
  • Clients
  • Clients
  • Clients
  • Clients
  • Clients